Başa Dön

Anadolu Desenleri One Tower’da

blank

Anadolu Desenleri One Tower’da

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower projesi, kültür sanat etkinliklerinin ilkini fotoğraf sanatçısı Hamit Yalçın’ın Anadolu Desenleri sergisiyle başlattı.

One Tower satış ofisinde düzenlenen açılışa Ankaralı iş adamları ve sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Katılımın oldukça yoğun olduğu sergide konuklar, Yalçın’ın özel çalışmalarını büyük bir dikkatle inceleme fırsatı buldular. Ege’den Urfa’ya Anadolu’nun desenlerini, havadan çekilen grafiksel çalışmalarla yorumlayan Hamit Yalçın, devamı gelecek sanat günlerinin başlangıcını yapmış oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.