© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ANAÇEV’in 18. Yaşına Özel Anlamlı Gece

ANAÇEV’in 18. Yaşına Özel Anlamlı Gece

Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV) on sekizinci yılını, Swissotel’de Ankara iş ve sosyal hayatından birçok isimin katıldığı bir davetle kutladı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu renkli geceye ANAÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Ayla Hatırlı ev sahipliği yaptı. ANAÇEV’in on sekizinci yılına özel buluşulan davette üç yüz öğrenciye burs imkanı sunuldu. Geceye Devlet Operası Soprano sanatçıları renk kattı. Anlamlı gecede Özden Toker ve Ayla Hatırlı, yardım ve destekleri için Şükran Atakun, Emrullah Akçakaya ve Hülya Kazan gibi isimlere teşekkür plaketi takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.