Başa Dön

Alzheimerlılara Özel Destek

blank

Alzheimerlılara Özel Destek

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü Tasarımcı Mehmet Köymen 2013 -2014 Sonbahar/Kış Haute Couture TIGERS Koleksiyonunu Alzheimer Vakfı yararına Hotel Les Ottomans’da düzenlediği özel bir defile ile tanıttı. JATOMI Wellness ana sponsorluğunda gerçekleştirilen defile, sosyal yaşam, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Alzheimer Vakfı yararına düzenlenen defilede, geliri Alzheimer hastalarına bağışlanacak bir de müzayede gerçekleştirildi. Ünlü antikacı Uğur Batur’un yönetiminde gerçekleşen müzayede öncesinde Alzheimer Vakfı Başkanı Prof. Dr. Engin Eker tarafından, projeye sponsor olan ve destek veren kurumlar ile Mehmet Köymen’e birer plaket verildi. Gecenin finalinde Peri Masalı filmiyle dikkatleri üzerine çeken Burcu Kıratlı, siyah bir gelinlikle podyuma çıkarak izleyicilerden yoğun alkış aldı. Defilenin mücevher sponsorluğunu, mücevherlerinin ışıltılarıyla konukları büyüleyen Cadaro Mücevher üstlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.