Başa Dön

Altınok Kardeşlerden Şık Açılış

blank

Altınok Kardeşlerden Şık Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Berna Altınok ve Melda Altınok kardeşler deri sektöründe İtalyan moda devi olan Milan Ferronetti markasını Karum Alışveriş Merkezi’nde açtıkları mağaza ile Ankaralılarla buluşturdu.

Mağazanın açılışı şık bir kokteyl ile başladı. Markanın 2015 yaz kreasyonu mini bir defile ile tanıtıldı. Deride kalitenin ve yüksek teknolojinin üretimi olan marka, her bir üründe tasarımlarıyla göz dolduruyor. Kadın ve erkek kreasyonunda ilkbaharın coşkulu renkleri kırmızı, sarı, yeşil ve klasik renkler sezon borunca vazgeçilmez olacak. Koleksiyonda mont, bluz, etek ve elbiselerin çok zarif deri kombinasyonları bulunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: