Başa Dön

Almanya Birlik Gününü Kutlandı

blank

Almanya Birlik Gününü Kutlandı

Okuma süresi 1 dakika

Almanya Milli Birliği’nin 23. Yıldönümü Almanya Büyükelçiliği’nin yerleşkesinde düzenlenen ve oldukça renkli görüntülere sahne olan bir resepsiyonla kutlandı.

Ankara iş ve sosyal hayatının tanınan simalarının yanı sıra farklı ülkelerin de büyükelçilerinin katıldığı resepsiyona Almanya Ankara Büyükelçisi Eberhard Pohl ve Irmtrud Pohlev sahipliği yaptı. Davetliler arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin de yer aldı. Büyükelçiliğin bahçesinde gerçekleşen resepsiyona havanın soğuk olmasına rağmen katılım yoğun oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Türkiye ile Almanya’nın ortak bir geleceği, ortak kültürü olduğunu hatırlattı. Almanya Büyükelçisi Pohl ise, Türkiye ile olan ilişkilerin her zaman daha iyiye gittiğine vurgu yaparak Avrupa Birliği üyeliği için Türkiye’yi desteklediklerini ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.