Başa Dön

Alman Birliği’nin 25.Yıl Kutlaması

blank

Alman Birliği’nin 25.Yıl Kutlaması

Okuma süresi 1 dakika

Bir süre önce görevine başlayan Almanya Ankara Büyükelçisi Martin Erdamann, Alman Birliği Günü’nün 25.Yıl kutlaması nedeniyle bir resepsiyon verdi. Resepsiyona Baden-Württemberg Eyaleti Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Nils Schmid ve Türk eşi Tülay Schmid de katıldı.
Yaklaşık bin 500 davetlinin katıldığı resepsiyonun ev sahipliğini Büyükelçi Martin Erdamann ve eşi Marion Erdmann ile Baden-Württemberg Eyaleti Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Nils Schmid ve Türk eşi Tülay Schmid yaptı. Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Vekili Ahmet Muhtar Gün’ün onur konuğu olarak katıldığı resepsiyonda çok sayıda büyükelçi, yabancı misyon görevlisi ve davetli yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: