Başa Dön

Albüm Beach& Club’ün Şeker Gibi Açılışı

blank

Albüm Beach& Club’ün Şeker Gibi Açılışı

Okuma süresi 1 dakika

Bodrum Yalıkavak Tilkicik koyunda Şeker Bayramı ile birlikte hizmete giren Albüm Beach & Club Ayşe Hatun Önal ile muhteşem bir açılış yaptı. Bodrum’un en yenisi Albüm’de Üç konsept birden bünyesinde bulundurken Albüm’ün işletmesini Mustafa Sirmen, Erkan Gürel ve Meltem Melt yapacak, sabah 09.00’da kapılarına açan Beach akşam üstü 17-20.00 saatleri arasında happy hour ile eğlence başlayacak. Yaz sezonu boyunca birçok sürpriz event’in yanı sıra her Cuma, Cumartesi ve Pazar İstanbul Drum Cırcle ekibi Aydın Karabulut, Anıl Salliel, Erhan Akhan ve Murat Çekem ile başlayan eğlence gece 23.30 itibariyle yüzde yüz Türkçe tarzı ile İstanbuldan çok iyi bilenen Albüm Club sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye tüm hızı ile devam edecek. Sevilen oyuncu Ceyhun Yılmaz ise ekibiyle birlikte canlı yayınları yaz boyunca Albüm Bodrum’da gerçekleştirecek. Ceyhun Yılmaz’ın yayınında sosyal medya yarışmalarına ve “Şarkı Dinlet” programına albümbodrum’dan da ulaşabilirsiniz.

Gün boyu taş fırından çıkan leziz pide çeşitleri ve deneyimli mutfak şefi Adem Kahraman’ın leziz menüsü misafirlerin hizmetinde. Aynı zamanda Albüm beach club içinde başarılı styling Nil Uzun’a ait olan butik’de, tasarım kıyafetleri de satışa sunulurken eğlencenin yeni adresi Albüm Beach & Club olacak

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: