Başa Dön

Alberto Guardiani’den Şık Açılış

blank

Alberto Guardiani’den Şık Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Alberto Guardiani, Next Level’da hizmete giren yeni mağazalarının açılışını Başkent cemiyet, iş ve sosyal hayatından oldukça yoğun bir katılımın olduğu şık bir davetle gerçekleştirdi.

Ankara’nın seçkin isimlerinin katıldığı bir davetle Next Level’da açılan Alberto Guardiani, seçkin ve sofistike atmosferiyle dikkat çekti. Klasikliğin ve yeniliğin mükemmel uyumu ile marka tutkunları için hizmete giren Alberto Guardiani,Türkiye’de ilk mağazasını Ankara’da açtı. Ünlü İtalyan devi mağazasının Ankara’da yeralmasını sağlayan girişimci çift Nevra ve Barış Tuncer “Proje, İtalyan mimarlık firması olan Andrea Fogli Stefania Tognoloni & Partners Stüdyo tarafından tasarlandı. Tasarımın çıkış noktası markanın 1940’lardaki atmosferini yeniden yakalamaktı. Jean Michel Frank, Andre Arbus, ve Jacques Adnet gibi ustalardan ilham alarak, mobilya ve diğer mekanlar, Art Deco mimarisi yeniden yorumlanarak modernize edildi.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.