Başa Dön

ÂLÂ PORTRELER SERGİSİ!

blank

ÂLÂ PORTRELER SERGİSİ!

“Ustalık zaman ister, zaman da sabır, sabır ise sadakat…”

Fotoğrafçı Mehmet Turgut, dokuz usta ismi “Âlâ Portreler” sergisi için fotoğrafladı! Usta olabilmek için gereken üç kavram, zaman, sabır ve sadakat hakkında görüşlerini anlatan sergi 12-17 Şubat 2014 tarihleri arasında Sofa Otel Hallarts’ta sergilenecek.

Aydın Boysan, Ara Güler, Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, Yetkin Dikinciler, Zeynep Oral, Rutkay Aziz, Erdal Beşikçioğlu ve Leman Sam’ın video ve porteleri; 12-17 Şubat 2014 tarihleri arasında Sofa Otel Hallarts’ta sergilenecek. “Âlâ Portreler” sergisinden elde edilecek gelir ise, Oyuncular Sendikası aracılığı ile sinema emekçilerine aktarılacak.

Aydın Boysan, Ara Güler, Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, Yetkin Dikinciler, Zeynep Oral, Rutkay Aziz, Erdal Beşikçioğlu ve Leman Sam; Mehmet Turgut’un “Âlâ Portreler” sergisi için bir araya gelen ustalar; aynı zamanda, birbirlerini besleyerek “ustalık”ı oluşturan üç ana kavram, zaman, sabır ve sadakat hakkında görüşlerini anlattılar.

Sergide yer alan dokuz büyük isim hayatlarında en küçük detaya en büyük özeni gösterdiler; denediler kusursuza ulaşana kadar, tekrar ve tekrar, sabırla… Tutkuları mükemmellik oldu, aşkla, şevkle, sadakatle yürüdüler yollarını. Süzdüler bilgilerini, damıttılar, yıllar ve yıllar boyunca… Çırak başladılar, usta oldular. Ve bir an geldi, işte o an vakıf oldular o sırra. Zamanla; Âlâ oldular.

Dokuz ünlü ismin portrelerinin yanı sıra, videolarının da yer aldığı “Âlâ Portreler” sergisi, müzisyen İklim Tamkan’ın piyanosunun ustaların videolarına eşlik edeceği özel bir davetle 12 Şubat 2014 Çarşamba günü Sofa Otel Hallarts’ta açılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.