Başa Dön

Aksöz ve Günışık Ailelerinin Mutlu Günü

blank

Aksöz ve Günışık Ailelerinin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Enerji Sektöründe Proje Yöneticisi Tunç Günışık ile Dış Ticaret Uzmanı Gülşah Aksöz mutlu birlikteliklerini Bilkent Otel’de gerçekleşen törenle evliliğe taşıdı.

Altı yıllık birlikteliklerinin ardından evlenme kararı alan ikiliyi yakın akrabaları ve arkadaşları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Geçtiğimiz Mart ayında nişanlanan genç çift havuz başında gerçekleşen nikah töreniyle dünyaevine girdi. Nikah şahitliklerini Finans Müdürü Aykut sümer ile eşi Belgin Sümer’in gerçekleştirdiği çift, düğünün ardından balayı adresi olan Bodrum’a uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.