Başa Dön

Akbank Caz Festivali Şık Davetle Başladı

blank

Akbank Caz Festivali Şık Davetle Başladı

Okuma süresi 1 dakika

23’üncü Akbank Caz Festivali’nin açılışı Sakıp Sabancı Müzesi’nde bulunan The Seed’de düzenlenen şık bir davetle yapıldı.

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer ve Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil’in ev sahipliğinde, Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen muhteşem bir etkinlikle 23’üncü Akbank Caz Festivali’nin açılışı gerçekleştirildi. Yeni dönemin en önemli soul caz seslerinden biri olarak tanımlanan Malia’nın, efsanevi müzisyen Nina Simone şarkılarını kendine özgü yorumu ile seslendirdiği özel geceye cemiyet, iş ve sanat hayatının önde gelen seçkin isimleri katıldı. Gecenin ev sahipliğini yapan Arzu Sabancı gece boyunca konuklarıyla yakından ilgilendi…
İlker Ayrık, Hakan Binbaşgil, Suzan Sabancı Dinçer, Caroline Koç, Nükhet Mutlu, Kıvanç Tatlıtuğ

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.