Başa Dön

Ahsen Demirci Wellness Club Büyüyor

blank

Ahsen Demirci Wellness Club Büyüyor

Okuma süresi 1 dakika

Ahsen Demirci Wellness Club, uzman diyetisyen Renan Ekim Güneş’in çalışma hayatına dönüşünü Ahsen Demirci Wellness Club’ta cemiyet hayatının önemli isimlerinin konuk olduğu bir davetle kutladı.
Renan Ekim Güneş davete katılan konuklara kışın nasıl beslenmeleri ve bağışıklık sistemlerini nasıl güçlendirmeleri gerektiği ile ilgili de küçük tüyolar verdi. Ufak çaplı seminerin ardından Renan Ekim Güneş misafirlere anlattıklarıyla uyumlu bir de menü sundu. Davetlilerin büyük beğenisini toplayan ikramların ardından Ahsen Demirci ve Renan Ekim Güneş tebrikleri kabul ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.