Başa Dön

67. Yıl Kutlandı

blank

67. Yıl Kutlandı

Okuma süresi 1 dakika

İtalya Başkonsolosu Gianluca Alberini, İtalya Cumhuriyeti’nin 67. kuruluş yıldönümü kapsamında Venedik Sarayı bahçesinde şık bir davet düzenledi.

İtalya Başkonsolosu Gianluca Alberini ve zarif eşi Elena Schenone’nin ev sahipliğinde Venedik Sarayı bahçesinde düzenlenen etkinliğe cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimleri katıldı. Bu seneye özel olarak tasarlanan “İtalyan Sokağı” konseptinde gerçekleştirilen kutlamada konuklar keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkardılar. Gecede bir konuşma yapan Başkonsolos Alberini, iki ülke arasında politik ve toplumsal düzeyde var olan sıkı bağların her geçen gün güçlendiğine değindi. Gecenin devamında Brenda Berin’in orkestrası ile davetliler dans ederek eğlendi. Carlo Bernardini’nin denetimindeki ekibin hazırladığı İtalyan büfe menüsü davetliler tarafından beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.