Başa Dön

Cemiyeti Buluşturan Yemek Kitabı

blank

Cemiyeti Buluşturan Yemek Kitabı

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü Alman markası Henkel’in bulaşık deterjan markası Pril, İstanbul cemiyet yaşamının sevilen isimlerinden, Happily Ever After’ın sahibi olan Ayşe Kucuroğlu ile birlikte yemek kitabı çıkardı.

Bebek’te bulunan Happily Ever After’da yapılan kitap tanıtımı Ayşe Kucuroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşti. Projenin çıkış noktası Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish®)’ne katkı sağlamak amacıyla ortaya çıktı. Pril’in Ayşe Kucuroğlu’yla birlikte hazırladığı bu özel kitapta Türkiye’nin ünlü yetmiş ismi, birbirinden leziz kek tarifleriyle kitaba katkı sağladı. Davete İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerinin yanı sıra kitapta tarifleri bulunan isimler de katıldı. Keyifli etkinlikte kitapta bulunan kek tariflerinden yapılan birbirinden leziz ikramlar konuklara sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.