© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

23. Ankara Uluslararası Film Festivali

23. Ankara Uluslararası Film Festivali

TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Çankaya Belediyesi’nin katkılarıyla, Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen Ankara Uluslararası Film Festivali, 23. kez perdelerini açtı.   Yalnızca film gösterimleri yapmayı amaçlamayan festivalin bu yıl ki teması “tektipleşme” olarak belirlenirken, festival bu yıl da çeşitli atölye çalışmalarıyla genç sinemacıları ustalarla bir araya getirdi. Geleceğin yaratıcı sinemacılarının yanında nitelikli sinema seyircisi yetiştirme görevini de üstlenen Ankara Uluslararası Film Festivali’nde, film okuma etkinlikleri de gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.