Başa Dön

2013 Parçalık Sergi

blank

2013 Parçalık Sergi

Okuma süresi 1 dakika

NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli, “Porselenden Hayatlar – Geçmişe Özlem” adlı koleksiyonunu, düzenlenen şık bir davetle tanıttı.

Osmanlı’nın görkemini yeni koleksiyonunda porselenle harmanlayan ve gelecek nesillere miras kalacak bir koleksiyon tasarlayan Sema Güral Sürmeli’nin koleksiyonu konukların beğenisini kazandı. Kuruçeşme Nichol’de düzenlenen davete iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldı. Porselen üzerine uygulanan ve yapımı 4 yıl süren sanat eserlerinin oluşturduğu iki bin on üç parçalık koleksiyonun sunulduğu davete Güral Ailesi ev sahipliği yaptı. Davette konuşma yapan Sema Güral Sürmeli koleksiyonu hakkında bilgi verdi ve davete katlan konuklara teşekkür ederken davet geç saatlere kadar sürdü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.