© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Anneler Gününde Renkli Kutlama

Anneler Gününde Renkli Kutlama

Ülker, Anneler Günü sebebiyle Party Kids’te şık bir etkinlik düzenledi.

Anneler Günü kutlamasına Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker, oğlu Can ve Ülker Çikolata Pazarlama Direktörü Burcu Yılmaz, kızı Berru ile ev sahipliği yaptı. Cemiyet hayatının tanınmış annelerinin çocuklarıyla birlikte katıldığı etkinlikte çocuklar eğlenceli ve keyifli bir gün geçirdiler. Minikler ısıtılarak eritilmiş çikolataları kendilerine verilen özel kalıplara hocalarıyla birlikte dökerek annelerine birbirinden tatlı hediyeler hazırladılar. [nggallery id=1369]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.