© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Zeynep Barutçu’nun Tatlı Heyecanı

Zeynep Barutçu’nun Tatlı Heyecanı

Zeynep Barutçu, bebeğini dünyaya gelmesine kısa bir süre kala arkadaşlarıyla bir araya geldi. SushiCo’da düzenlenen Baby Shower’a cemiyetin ünlü isimleri yoğun ilgi gösterdiler. Pembe renklerle ve biberon gibi bebek eşyalarıyla süslenmiş bir konseptte hazırlanan mekan, oldukça şirin bir hale dönüştürülmüştü.  Arkadaşlarıyla doğum öncesi yemek yiyerek sohbet eden Zeynep Barutçu’nun tatlı heyecanı objektiflerimizden kaçmadı.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.