Başa Dön

Zeynel Çilli’de Yardım Daveti

blank

Zeynel Çilli’de Yardım Daveti

Okuma süresi 1 dakika

Başkent sosyal yaşamının tanınmış simalarından Hülya Akman-Beril Çavuşoğlu ve Zeynel Çilli Restaurant ortak organizasyonu ile İlgi Otizm Derneği yararına bir yardım yemeği düzenlendi.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Hülya Akman ve Beril Çavuşoğlu, 365 AVM içerisinde yer alan Zeynel Çilli’de çok güzel bir organizasyona imza attılar. Hürriyet Daily News yazarı Astrolog Özgür Ekmekçi’nin de konuşmacı olarak katıldığı söyleşide 2017’de burçlar kuşağı, dişil enerjiyi yükseltme ve enerji vampirlerinden korunma teknikleri hakkında bilgiler verildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: