© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yves Salomon Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Yves Salomon Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Dünyaca ünlü Fransız dış giyim markası Yves Salomon, 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonunu markanın ikinci kuşak temsilcisi Thomas Salomon’un katılımı ile BEYMEN Kavaklıdere’de düzenlenen özel trunk show ile tanıttı.

Markanın 2018-2019 Sonbahar Kış sezonu için hazırladığı tasarımlarının sergilendiği trunk show’u Figen Erdem, Fulya Erdem, Zeynep Köksalan, Müge Süleymanoğlu, Gülden Büyükuçak , Işın Kursaklıoğlu, Nesrin Kılavuz, Rezan Yağız, Sibel Helvacıoğlu, Taç Dinç’in de aralarında yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda isim izledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.