© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yoga Soul’dan Şık Açılış

Yoga Soul’dan Şık Açılış

Soul Yoga gerçekleştirilen şık bir kokteyl ile Birlik Mahallesi’nde açıldı. Açılış davetine çok sayıda önemli isim katılım gösterdi.

Birlik Mahallesi’nde bulunan salonun açılışında Soul Yoga’nın sahibesi Ceren Bodur’u dostları ve öğrencileri yalnız bırakmadı. DJ performansıyla renklenen açılışta, leziz ikramlar dikkat çekti. Konuklarına Soul Yoga içerisinde yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren ve açılışa özel bir gösteri yapan Ceren Bodur, konuklarıyla yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.