Başa Dön

Yirminci Yıla Özel Gala

Yirminci Yıla Özel Gala

Başarılı projelerin yaratıcısı Pernod Ricard Türkiye, İstanbul’da yirminci yılına özel gösterişli bir gala gerçekleştirdi. “Keyifli Anların Yaratıcıları” mottosuyla başarılarını sürdüren Pernod Ricard Türkiye’nin galasına iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınan simaları yoğun ilgi gösterdi.

Yirminci yıl galası için Türkiye’ye gelen Pernod Ricard CEO’su Alexandre Ricard ve Pernod Ricard EMEA LATAM CEO’su Gilles Bogart’ın onur konuğu olduğu davette konuklara Gülşen ve Ayhan Sicimoğlu, performanslarıyla eşlik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.