Başa Dön

Yıllar Sonra “Beni Duyuyor Musun?” Dedi

blank

Yıllar Sonra “Beni Duyuyor Musun?” Dedi

Okuma süresi 1 dakika

2000 yılında Eurovision Şarkı Yarışmasında “Anla Beni” adlı şarkısıyla ülkemizi temsil eden güzel sanatçı Pınar Ayhan uzun bir aradan sonra albüm çıkardı.

Ayhan’ın “Beni Duyuyor Musun?” adlı bu albümü aynı zamanda ilk albümü olma özelliği taşıyor. Daha öncesinde gelen albüm tekliflerini geri çeviren Pınar Ayhan, evlenerek müziğe uzun bir süre ara vermişti.

Ankara Kentpark’ta Arkadaş Kitabevi’nde albümünün tanıtımını ve imza gününü gerçekleştiren Ayhan’ı yakın arkadaşları ve hayranları yalnız bırakmadı. Albüm ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu; “Bugün 10 yıl öncesinden daha kuvvetli bir sese sahibim, daha olgunum ve daha kontrollüyüm. En önemlisi tadını daha çok çıkarıyorum.”

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: