© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yılın En Sihirli Gecesi ”MAGical Night”

Yılın En Sihirli Gecesi ”MAGical Night”

Her sene geleneksel olarak düzenlenen, Ankara’nın ilk konsept balosu “MAGical Night” iş, sanat ve cemiyet hayatını buluşturdu. MAG MEDYA kurucusu, genç ve başarılı iş adamı Can Çavuşoğlu, eşi MAG Kreatif Direktörü Seda Çavuşoğlu ve MAG Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen MAGical Night, binden fazla davetlinin katılımıyla Bilkent Otel’de yapıldı. 

Başkentin en ihtişamlı gecesi MAGical Night, ünlü radyo programcıları Serkan Kızılbayır ve Özgür Aksuna’nın sunumu ile başladı. Matmazel Coco’nun sahne şovları ile renklenen davet; sponsorlara plaket takdimi ile devam etti. Video mapping ile sağlanan görsel şölenle  büyüleyen baloya iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri yoğun ilgi gösterdi. ES Styling organizasyonuyla çok özel dekore edilen Bilkent Otel Sakarya Salonu’nda Ozan Doğulu ve Orkestrası sahne alırken ses ve ışık gösterileri de konuklara unutulmaz anlar yaşattı.  Bin kişiyi aşkın misafirin ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan uzun elbiseler ve smokinlerle katıldığı ve adeta şıklık yarışına dönüşen gece, yıla damgasını vurdu.  

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.