Başa Dön

Yıldız Kolej’e Yıldızlı Pekiyi

blank

Yıldız Kolej’e Yıldızlı Pekiyi

Okuma süresi 1 dakika

Meslekte kırkıncı yılını açtığı Özel Oya Akın Yıldız Koleji’yle taçlandıran Eğitimci Oya Akın gelecek nesillere ışık tutacak bir kuruma imza attı.

“El ele birlikte yıldızlı geleceğe” sloganıyla birlikte Özel Yıldız Koleji’ni hizmete açan Oya Akın harika bir eğitim kurumu hazırlamış durumda. Anaokulu ve ilköğretim çağındaki çok sayıda öğrenciye hizmet verecek olan Yıldız Koleji öğrencileri için oldukça ayrıcalıklı bir program geliştirdi. Okuldaki ders saatlerinden sonra sanat, spor ve sosyal aktivite programları hazırlayan Kolej, mimari yapısıyla da ebeveynlerden tam not aldı.Türkiye’ye layık bireyler yetiştirmek için yola çıktıklarını belirten Oya Akın kırk yıllık bilgi birikimi ve deneyimlerini Yıldız Koleji öğrencilerine aktaracaklarını sözlerine ekledi.

 

[nggallery id=1354].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.