Başa Dön

Yıl Sonu Sergisi

Yıl Sonu Sergisi

Okuma süresi 1 dakika

Çalışmalarıyla dikkat çeken Atölye Beyaz, Arcadium AVM’de yıl sonuna özel bir sergi düzenledi. Öğrencilerin eserlerinin sunulduğu sergi büyük ilgi gördü.

Bir hobi olarak görünenen ancak bu işin bir terapi yöntemi olduğunu belirten Atölye Beyaz’ın kurucusu Pırıl Çağla Yorulmaz, “amatör bir ruhla kurduğumuz atölyemiz büyük ilgi gördü. Ahşap boyama, patchwork, kaligrafi, rölyef çalışmaları da yaptığımız atölyemizde, tüm bunların sadece bir hobi olarak görüldüğü anlayışını değiştirerek bunun bir terapi ve iş kaynağı olabileceğini de göstermek istedik.” dedi. Yıl sonu için yapılan sergide öğrencilerin eserleri büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.