© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Yıla Haremlique’le Merhaba

Yeni Yıla Haremlique’le Merhaba

Cemiyet hayatının işkadınlarından olan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç ve ortağı Tekstil Tasarımcısı Banu Yentür, Haremlique markalarının Akaretler’de bulunan mağazasında yakın dostlarının katılımıyla yılbaşı partisi düzenlediler.

Ev sahipleri Caroline Koç ve Banu Yentür konuklarıyla gece boyunca yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdiler. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı yılbaşı partisinde konuklar renkli ve unutulmaz bir gece geçirmenin keyfini yaşadılar. Caroline Koç ve Banu Yentür konuklar için özel olarak hazırlanan çadırda her şeyin kusursuz olması için oldukça büyük çaba sarf ettiler. Gecenin geç saatlerine kadar süren eğlencede konuklar arada alışveriş yapmayı da ihmal etmediler.

[nggallery id=883]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.