Başa Dön

Yeni Yaşa Renkli Kutlama

Yeni Yaşa Renkli Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın önde gelen iş adamlarından Sinan Aygün’ün torunu ve Paşa-Burcu Bucak çiftinin oğulları Arşad Sinan Bucak’ın 5. yaş günü partisi kalabalık bir davetli topluluğu ile kutlandı.

Panora Happy Moon’s’ta gerçekleştirilen parti, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. İş ve cemiyet hayatından birçok isimin katıldığı davette, Burcu Bucak, oğlu Arşad’ın doğum gününe katılanlarla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Eğlenceli anları sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmeyen konuklar partide keyifli dakikalar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.