Başa Dön

Yeni yaşa özel davet

blank

Yeni yaşa özel davet

Okuma süresi 1 dakika

SAK Organizasyonun kurucusu Alper Kendirli yeni yaşını dostlarına özel verdiği davet ile kutladı. İncek Garden’da gerçekleşen davete Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katılım gösterdi.

Ankara’da bir çok başarılı düğün ve organizasyona imzasını atan SAK Organizasyonun özenle hazırladığı kutlama partisinde Alper Kendirli 43. Yaş gününe özel hazırlanan pastayı ailesi ile birlikte kesti. Doğum günününden birkaç gün sonra üçüncü kez baba olan Alper Kendirli bu özel gecede kendisini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti. Eğlence geç saatlere kadar sürerken, konuklar dans ederek yılın stresini de atma şansına sahip oldu. Alper Kendirli’nin arkadaşlarının hazırladığı özel sürpriz gecenin unutulmazları arasında yerini aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.