© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Yaşa Merhaba

Yeni Yaşa Merhaba

Kuzina by Biscotti’nin Sahibi Şehnaz Abdik ile eşi Hakan Abdik’in kızları Selinnaz Abdik şık bir doğum günü partisi ile yeni yaşını kutladı.

Kuzina by Biscotti’de gerçekleşen etkinliğe Selinnaz’ın yakın arkadaşları katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı partide Selinnaz arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Pastasının mumlarını büyük bir heyecanla üfleyen Selinnaz katılan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.