© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Yaşa Firenze’de Merhaba

Yeni Yaşa Firenze’de Merhaba

HHB-EXPO Turizm ve seyahat acentasının sahibi Şule Dadak Dayangaç’ın oğlu Can yeni yaşını arkadaşları ve ailelerin katıldığı bir partiyle kutladı.
Firenze’de yapılan doğum günü partisine Can’ın ailesinin yanı sıra arkadaşları katıldı. HHB-EXPO Turizm ve Seyahat acentasının sahibi Şule Dadak Dayangaç’ın oğlu Can’ın doğum günü partisinde miniklerin olduğu kadar büyüklerde eğlenceli dakikalar geçirdi. Minikler bir yandan oyun oynarken aileleride uzun süre sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.