© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Sezona Yeni Mekan

Yeni Sezona Yeni Mekan

Giritli İdilika, Suada’da geçirdiği başarılı bir sezonun ardından şimdi de Etiler’deki yeni mekanını görkemli bir davetle lezzet tutkunlarının hizmetine açtı.

Giritli İdilika açılışında iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simaları bir araya geldi. Yunanlı şarkıcı Gallis’in muhteşem bir performans sergilediği gecede konuklar doyasıya dans ederek eğlenceli bir gece geçirmenin keyfini çıkardılar. Gecede ayrıca Ege otları ve Girit mübadillerinin mezelerini kendi özel üretim zeytinyağı ile harmanlayarak mutfağına yansıtan Giritli İdilika’nın geceye özel hazırladığı menüsü de misafirlerden tam not aldı.

[nggallery id=778]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.