Başa Dön

Yeni Sezona Tam Not

blank

Yeni Sezona Tam Not

Okuma süresi 1 dakika

“Begüm Salihoğlu For Roman” 2012 yeni sezon tanıtımı İstinye Park mağazasında cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

1980 yılından bu yana Türkiye’deki moda sektörüne yön veren kadın giyiminin önde gelen markası Roman 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu İstinye Park’taki mağazasında gerçekleştirdiği şık bir kokteylle modaseverlerin beğenisine sundu. Genç ve başarılı tasarımcı Begüm Salihoğlu tarafından hazırlanan kıyafetler kokteyle katılan konuklar tarafından tam not aldı. “Begüm Salihoğlu for Roman” koleksiyonu “The Great Gatsby” filminin 1974 yapımı versiyonundan esinlenerek, Mia Farrow’un oynadığı muhteşem karakterden ilham alınarak tasarlandı.

Cemiyet ve moda dünyasının tanınmış simalarının katıldığı tanıtım kokteylinde hanımlar kıyafetler hakkında detaylı bilgi alırken alışveriş yapmayı ihmal etmediler.

 

[nggallery id=1218]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.