Başa Dön

Yeni Sezona Özel Davet

blank

Yeni Sezona Özel Davet

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet yaşamının ünlü isimlerinden Arzu Sabancı’nın sahibi olduğu ünlü moda markası Pinko yeni koleksiyonunu şık bir davetle tanıttı.

Ünlü moda markası Pinko 2013-2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu Arzu Sabancı’nın ev sahipliğinde Nişantaşı mağazasında düzenlenen şık bir etkinlikle moda severlerin beğenisine sundu. Cemiyet yaşamının elit simalarının katılığı etkinlikte yeni tasarımlar davetlilere trunk şovla tanıtıldı. Etkinlikte Pinko’nun İtalyan stilistleri Sneja Marsejnaia ve Fabio Gagliardi koleksiyon hakkında davetlilere bilgi de verdi. Davetliler trunk şov sırasında da modellerin canlı sunumlarıyla kıyafetleri yakından görme şansı yakaladılar. Etkinliğin ardından Arzu Sabancı davete katılan konuklarına teşekkür etti.
Arzu Sabancı,Aslı Şen13_399x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.