Başa Dön

Yeni Sezon Renklerini Ece Sükan Yorumladı

blank

Yeni Sezon Renklerini Ece Sükan Yorumladı

Okuma süresi 1 dakika

Moda editörü Ece Sükan , Cepa Alışveriş Merkezi’ndeki Network Mağazası’nda gerçekleşen defilede yeni sezon ürünlerini Ankaralı moda severler için yorumladı.

Ece Sükan, dantel, püskül ve süetin 2015 yazında çok popüler olduğunu ve geçmişten ilham alan tasarımların öne çıktığını konuklarla paylaştı. Defilede İlkbahar-Yaz koleksiyonları hakkında bilgi veren Ece Sükan , “bu yılın modasında, yaz rengi olmayan gri, siyah gibi koyu renkler bulunuyor. 2000’lerden sonra bireysellik yani kişinin kendi tarzını belirlemesi önem kazandı. Böylece stil danışmanları ve moda evleri kişiye özel tasarımlar hazırlamaya başladı. Trendleri yakından takip edenler kendi kombinlerini oluşturabiliyor. Modadaki sınırlar tamamen ortadan kalktı” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: