Başa Dön

Yeni Sanat Merkezi’ne Görkemli Açılış

Yeni Sanat Merkezi’ne Görkemli Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Kuzu Effect AVM içinde yer alan Ankara’nın yeni sanat alanı MAMM, kapılarını Ahmet Güneştekin’in Seçilmiş İşler sergisiyle açtı.

Ankara’da çağdaş sanat görünürlüğüne farklı bir bakış açısıyla katkıda bulunmak amacıyla Cermodern tarafından yaratılan MAMM Ankaralı sanatseverlere yeni bir vitrin açtı. Sanatçı Ahmet Güneştekin, “Mağazaların eğlence yerlerinin, yeme içme mekanlarının olduğu, yani insanların yoğun olarak bulunduğu, toplandığı yerler sanat için en iyi yerlerdir. Dünyanın birçok yerinde AVM’lerin içinde sanat galerileri var. Türkiye’de de Ankara buna öncelik edecek” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.