© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni işbirliği

Yeni işbirliği

İşkadını İpek Özilhan Özkan ve tasarımcı İpek Köse, yeni bir işbirliğine imza attı.

Dünyaca ünlü bir çocuk giyim markasını Türkiye’ye getiren İpek Özilhan Özkan, İpek Köse ile yeni bir işbirliğine gitti. İpek Köse’nin kendi tasarımlarına ait ürünlere, kendi mağazalarında yer veren İpek Özilhan Özkan, yeni ortağı ile Anadolu Holding’de bir araya geldi. Projeleriyle ilgili konuşan ikili, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Yeni işbirliğinin hayırlı olmasını dileyen Köse ve Özkan, sosyal medyadan ortaklıklarını duyurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.