© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yaza Merhaba Partisi

Yaza Merhaba Partisi

Aylin Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen “Yaza Merhaba Partisi”, Tart Mutfak’ın o güne özel hazırladığı lezzetler eşliğinde ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Yazın gelişini keyifli bir yemek eşliğinde yakın dostlarıyla Ulus Savoy’da verdiği çok özel bir parti ile kutlayan Aylin Yılmaz, modadan sanata birçok alanda önemli isimleri bu davetinde ağırladı. Davet boyunca misafirleri ile keyifli sohbet gerçekleştiren Aylin Yılmaz, yemek ve catering hizmetini Nikol Başoğlu’nun kurucusu olduğu Tart Mutfak ekibinin hazırladığı lezzetli ikramlar eşliğinde gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.