Başa Dön

Yaza Fit Merhaba

blank

Yaza Fit Merhaba

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın prestijli spor merkezlerinden Base Life Club gelenekselleşen Cardio Night etkinliğinin altıncısını üyelerin yoğun katılımı ve ilgisiyle gerçekleştirdi.

Ankara’nın prestijli spor merkezi Base Life Club geleneksel olarak düzenlenen Cardio Night etkinliğini yoğun katılımla gerçekleştirdi. Parti havasında gerçekleşen etkinlikte üyeler hareketli müzikler eşliğinde ve açık hava da spor yapmanın tadını çıkardılar. Yaklaşık 200 kişilik gruplar halinde antrenör eşliğinde dilediğince spor yapma imkanı bulan üyeler doyasıya eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: