© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

VESPERNA’da Canlı Müzik Şöleni!

VESPERNA’da Canlı Müzik Şöleni!

Ankara’daki restoranlar arasında her geçen gün arttırdığı kalitesiyle ve yaptığı yeniliklerle adını duyurmayı başaran Vesperna, canlı müzik etkinliklerine başladı.

Elif Moral Tecer ve orkestrasının sahne aldığı Vesperna’da davetliler, gecenin son saatlerine kadar eğlencenin tadını çıkardılar. En güzel parçalarını Vesperna için seslendiren Elif Moral Tecer ve Orkestrası, davetliler tarafından oldukça beğenilirken, hareketli başlayan gece, renkli görüntülerle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.