Başa Dön

VEKAM Cumhuriyete Işık Tuttu

blank

VEKAM Cumhuriyete Işık Tuttu

Okuma süresi 1 dakika

Vehbi Koç ve Ankara Araştırmaları Merkezi (VEKAM), Cumhuriyetin 90. yılı onuruna sunduğu “Kur(t)uluş 1923” isimli serginin açılışını gerçekleştirdi.

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve Ankara Baro Başkanı Sema Aksoy’un katılımı ve Koleksiyoncular Derneği’nin katkılarıyla hazırlanan serginin açılışına ilgi yoğundu. Milli Mücadele dönemini ve Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte siyasal, ekonomik ve toplumsal alanlardaki atılımları vurgulayan, Kur(t)uluş 1923 sergisi dünyada yankılanan bir mucizeyi canlandırıyor.

UFUK ÇIPLAK,BÜLENT TANIK,SEMA AKSOY,KORKUT ERKAN,MEHTAP TÜRKYILMAZ_640x427

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: