Başa Dön

Vefa Ödülleri Sahiplerini Buldu

Vefa Ödülleri Sahiplerini Buldu

ASTOP (Ankara Sivil Toplum Örgütleri Platformu)’un düzenlediği “ASTOP Vefa Ödülleri” töreninde, Türkiye’ye üstün hizmetlerde bulunan devlet adamı, bürokrat, iş insanları, sanat ve bilim dallarında önemli isimlere takdir ve şükranların bir ifadesi olarak vefa ödülü takdim edildi.

Törene ASTOP Kurucusu ve Onursal Başkanı Veli Sarıtoprak ev sahipliği yaptı. Türkiye Emekliler Derneği Ankara Misafirhanesinde gerçekleşen törene çok sayıda iş adamı ve önemli isim katılım gösterdi. Törende Ahmet Çavuşoğlu, Sefer Ulusoy ve Kazım Ergün gibi ülkeye önemli hizmetler vermiş iş insanlarına Vefa Beratı takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.