© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Uyar Ve Taranoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

Uyar Ve Taranoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

21.Dönem Devlet Bakanı Ersin Taranoğlu ve Melek Taranoğlu’nun oğlu iş adamı Çağatay Taranoğlu ile Ankara Divan Otel’in sahibi Perihan ve Turgut Uyar’ın kızı iş kadını Ecem Uyar, Sheraton Ankara Otel’de yapılan görkemli bir düğün ile dünyaevine girdiler.

Bilkent Üniversitesi’nde öğrencilik yıllarında tanışan mutlu çift, geçen sene Eylül ayında nişanlandılar. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede çiftin nikah şahitliklerini Korkut Denizeri, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ulusoy Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Ulusoy ve Nuri Paker gerçekleştirdi. Düğünün ardından ilk danslarını davetliler huzurunda gerçekleştiren ikili oldukça şık görünüyordu. Çiçeği burnunda çift balayı için Maldivleri seçerken; bu özel geceye yaklaşık 650 seçkin konuk katıldı. Nikahın bitmesiyle birlikte başlayan eğlence, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Yakın dost ve akrabaları genç çifti bu en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Yeni bir hayata merhaba diyen genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.