Başa Dön

Ünlülerden Kaçuv Desteği

blank

Ünlülerden Kaçuv Desteği

Okuma süresi 1 dakika

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına Morofis Tekstil’in patentli markası Kiviko tarafından organize edilen sosyal sorumluluk projesi şık bir davet ile tanıtıldı.

 

İstanbul Radisson Blu Pera’da Dilek Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nihan Dilek’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının birbirinden tanınmış isimleri katıldı. Proje kapsamında ünlüler tarafından yapılan tasarım tişörtlerin tanıtımı gerçekleştirildi ve aralarında Işın Karaca, Pınar Altuğ, Işıl Reçber, Altan Gördüm, Vahide Perçin, Aylin Kontente, Kaan Urgancıoğlu, Lal Denizli, Doğa Rutkay, Murat Evgin gibi tanınmış isimlerin KAÇUV adına tasarladıkları tişörtler satışa sunuldu. Tişörtleri tasarlayan ünlü isimler katıldıkları davette, kendi tasarımlarının beğeni topladığını görmekten mutluluk duydular. Gecede tanıtımı gerçekleştirilen tişörtler Kiviko.com’dan 25 tl’den fiyatlandırılarak satışa sunuldu.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: