© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ünlü Simaları Buluşturan Açılış

Ünlü Simaları Buluşturan Açılış

Cemiyet dünyasının sevilen isimlerinden nam-ı diğer “Şapkacı Ertekin” ünlü İngiliz yiyecek markası “King Fisher Fish & Chips”in Avrupa yakasında ki ilk şubesini Ortaköy’de bulunan “Bistro Ertekin”de açtı.

 

Ertekin Dinçay’ın mekanının bir bölümünde hizmet verecek olan “King Fisher Fish & Chips” açılışına cemiyet ve iş hayatının birbirinden ünlü simaları katıldı. Gecenin onur konuğu ise geçtiğimiz yıllarda Ertekin Dinçay’ın doğum gününde kendisine hediye olarak Ferrari veren Rahmi Koç oldu. Keyifli ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen yemeğin sonunda
davetliler Ertekin Dinçay’a gece için teşekkür edip Ortaköy’den ayrıldılar.

[nggallery id=936]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.