Başa Dön

Ünlü Markaların Yeni Adresi

blank

Ünlü Markaların Yeni Adresi

Okuma süresi 1 dakika

Los Angeles’ da mağazası bulunan ve Türkiye’deki ilk butiğini Ankara’da Arjantin Caddesi’nde açan Mosmoda şık bir kokteylle moda severlerle buluştu.

Mosmoda.com ve Fashion by Pride ortaklığı ile kurulan mağazada, dünyaca ünlü markaların ürününlerini bulmak mümkün. Jean ağırlıklı bir koleksiyona sahip olan Mosmoda, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Özel istek üzerine sipariş alabilen mağaza online olarak da hizmet sunuyor. Ankara’lı moda bloggerlarını buluşturan bu açılış, leziz ikramlar ve müzik; katılanlara keyifli dakikalar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: