Başa Dön

Ünlü İsimler Ace of M.I.C.E. 2019 Gala Yemeğinde Buluştu

Ünlü İsimler Ace of M.I.C.E. 2019 Gala Yemeğinde Buluştu

Okuma süresi 2 dakika

Etkinlik sektörü ve yöneticilerinin buluştuğu 20-22 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılan Uluslararası Kongre, Toplantı ve Etkinlik Fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın gala yemeği önceki akşam İstanbul boğazının en muhteşem mekanlarından biri olan PORTAXE’da gerçekleşti.

İş ve sanat dünyasından tanınmış isimler katıldığı gece Erol Büyükburç’un kızı Jeyan Büyükburç’un şarkıları ile renklendi.

Geceye Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, iş adamı Hayyam Garipoglu, MÜSİAD Başkanı Bayram Ali Bayramoğlu, TURSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Türk Amerikan İş adamları Derneği Başkanı Ali Osman Akat, Mey Grubu CEO’su Levent Kömür, LOREAL Genel Müdürü Yalçın Çakır, ünlü sanatçılar Tuğba Özerk, Suzan Kardeş, Ege, Ahmet Şafak ve organizatör Banu Noyan katıldı.

DEV MARKALARIN YARATICILARI ACE of M.I.C.E. 2019’DA

Global MICE sektörünün en büyük marka ve isimlerini bir araya getirmeye devam eden ACE of M.I.C.E. by Turkish Airlines 2019 Konferans Programında, etkinlik endüstrisinin yeni iletişim teknolojileri ışığında geçirdiği değişim sürecinden esinlenerek deneyimsel pazarlama ve deneyim tasarım, destinasyon pazarlaması, etkinlik teknolojileri ve espor temalarını işledi.

AUDİ, GOOGLE VE LAMBORGHİNİ YETKİLİLERİ ACE of M.I.C.E.’ta

Deneyimsel Pazarlama ve Deneyim Tasarımı konularında dünyanın lider etkinlik ve yönetimi şirketi GES’in Uluslararası Genel Müdür Yardımcısı Jason Popp; PICO Global Marka Etkileşimi Direktörü Gregory Crandall; Sila Sveta’dan Anastasia Filatova; küresel pazarda lider deneyimsel pazarlama ajansları Jack Morton Worldwide’dan Caspar Mason ve Freeman XP’den Jordan Waid konferans programı kapsamında ACE of M.I.C.E.’a katıldı.

DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MARKA TEMSİLCİLERİ İSTANBUL’DA

Bunların yanında Kurumsal İletişimciler Derneği Paneliyse; SOCAR Türkiye, TAB Gıda, Pepsi Co, Sabancı Üniversitesi gibi markaların iletişim yöneticilerini buluşturdu. Çelebi Havacılık Holding sponsorluğunda düzenlenen Destinasyon Pazarlaması oturumlarında ICCA Paneli; Rusya, Seul, Sırbistan, Güney Afrika ve Abu Dhabi gibi destinasyonların turizm otoriteleri ve kongre bürolarının başkanlarını, ICCA Avrupa direktörünün moderasyonunda gerçekleşecek panelde buluşturdu.

E-SPOR’UN EN ÖNEMLİ İSMİLERİ ACE of M.I.C.E.’ta!

Vestel sponsorluğunda düzenlenen E-spor oturumları ise Kaan Kural ve Tunç Berkman moderasyonunda iki farklı panele ev sahipliği yaptı. RIOT Games, Netmarble’ın yöneticileri ve Türkiye Espor Federasyonu gibi endüstrinin kilit aktörlerini bir araya getirecek panellerde, E-spor’un geleceği ve etkinlik endüstrisine ve markalara vaat ettikleri ele alındı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.