Başa Dön

Unicef’in 70. Yıl Balosu

blank

Unicef’in 70. Yıl Balosu

Okuma süresi 1 dakika

UNICEF’in Türkiye’de yürütülen programlarına destek sağlamak amacıyla düzenlenen Unicef’in 70. Yıl balosu Raffles Otel’de gerçekleştirildi.

İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü simalarının katıldığı gecenin açılış konuşmalarını UNICEF Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü Sanem Bilgin Erkurt, UNICEF Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Tezer Kutluk, Unicef Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle yaptı. Sanem Bilgin Erkurt Unicef’in dünyada çocuklar için ulaştığı kalıcı sonuçları aktararak; “1990’dan bu yana, dünyada 5 yaş altı çocuk ölümlerinin %53 azaldığını”, “hamilelik sırasında kadın ölümlerinin %45 azaldığını”, “125 ülke arasından 122’sinde çocuk felcinin yok edildiğini”, “ilk öğretime katılmayan çocuk sayısının %44 azaldığını” ve “2.6 milyar insanın daha iyi su kaynaklarına ulaşmasının sağlandığını” vurguladı. “UNICEF TÜRKİYE MİLLİ KOMİTESİ yardım melekleri” Arzu Sabancı, Berrin Zorlu ve Zafer Kozanoğlu’nun balo organizasyonundaki aktif çalışmaları nedeniyle plaket aldığı geceye UNICEF İyi Niyet Elçilerinden Ayşe Kulin, Müjdat Gezen, Şefika Kutluer, Tayfun Talipoğlu katıldı. Gece Nükhet Duru, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın canlı müzikleriyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.