© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Uluslararası Rotary Başkanı Ankara’da

Uluslararası Rotary Başkanı Ankara’da

Uluslararası Rotary Başkanı Barry Rassin 2430. bölgeyi ziyaret etti. Rassin’in ziyareti sebebi ile Bilkent Otel’de düzenlenen gecede kendisine 2430. bölge Guvernörü Altan Aslan eşlik etti.

Ankara Gazi Rotary Kulübü’nün organize ettiği davette Gazi Rotary Kulübü Başkanı Kemal Koranel konuklar ile yakından ilgilendi. Musa Göçmen ve İnteract Orkestrası’nın sahne aldığı gecede konuklar geç saatlere kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.