© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ülke ve Dünya Ekonomisi Konuşuldu

Ülke ve Dünya Ekonomisi Konuşuldu

Ankara Hilton Otel’de, iş dünyasından pek çok ismin katılım gösterdiği bir finans etkinliği gerçekleştirildi. Azimut Portföy Genel Müdürü Murat Salar’ın konuşma yaptığı etkinlikte, konukların ekonomi hakkındaki soruları yanıtlandı.

İş dünyasının önemli isimlerinin katılım gösterdiği etkinlikte konuşan Murat Salar, piyasaların durumu, güncel ekonomik koşullar ve finans alanındaki birçok konuya değindi. Hem ülkemiz hem de dünya ekonomisi üzerinde tartışılan sohbette finansal konular hakkındaki fikirlerini davetliler ile paylaşan Salar, iş insanlarının sorularına yanıt vererek interaktif bir şekilde konuşmasını sürdürdü. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.